Novinky

Kparkett spúšťa nový web!

Kparkett

Kparkett, známa svojou kvalitnou ponukou nábytku, podláh, dverí, drevených obkladov na stenu a kuchýň, spúšťa nový web kparkett.sk.

Lepšia orientácia a jednoduchosť

V spolupráci s marketingovou agentúrou Wink&Nod sme vytvorili nový moderný a prehľadný web, čo vám umožní jednoduchšiu orientáciu a rýchlejší prístup k informáciám, ktoré hľadáte. Užívateľská priateľnosť bola jednou z našich hlavných priorít pri vývoji, a sme radi, že sme dosiahli vysokú úroveň jednoduchosti a intuitívnosti.

Kompletné informácie na jednom mieste

Na našom novom webe nájdete všetky dôležité informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať, ako aj detaily o našich kamenných prevádzkach. Na našom novom webe sme sa rozhodli okrem užitočných informácií s vami zdieľať aj naše realizácie a recenzie od spokojných zákazníkov. Veríme, že naše doterajšie práce a pozitívne ohlasy vás presvedčia o kvalite našich služieb a produktoch. Sme hrdí na to, čo sme dosiahli, a chceme to s vami podeliť.

Kparkett Holíč

Kparkett – spoľahlivý partner v oblasti interiérov

Firma Kparkett má dlhoročné skúsenosti v oblasti interiérov a ponúka široký sortiment kvalitných produktov. Našim cieľom je poskytnúť našim zákazníkom to najlepšie, a preto sa neustále snažíme rozširovať našu ponuku a zlepšovať naše služby.

Sme hrdí na to, že sme postavili naše meno na základe kvality, spoľahlivosti a dôvery, ktorú vám chceme poskytnúť.

Kontaktujte Kparkett

Veríme, že nový web firmy Kparkett bude pre vás užitočným a príjemným zdrojom informácií o našej firme a našich produktoch. Potrebujete poradiť? Navštívte nás v jednej z našich prevádzok alebo nás kontaktujte. Ďakujeme za vašu dôveru a tešíme sa na spoluprácu s vami!